• OZNAM - Vianočné prázdniny

• Riaditeľstvo školy na základe rozhodnutia MŠVVaŠ oznamuje, že vianočné prázdniny sa uskutočnia v termíne od 23. decembra do 9. januára 2022. Podľa aktuálnych usmernení bude nástup do školy 10. januára 2022. V prípade zmeny v súvislosti s protiepidemiologickými opatreniami Vás budeme informovať cez webovú stránku školy a triednych učiteľov.

• Vážení rodičia, milé deti

oznamujeme Vám, že na základe ukončenia karantény schválenej RÚVZ Čadca sa obnovuje prezenčné vyučovanie pre všetky deti MŠ dňom 6.12.2021.

Žiadame rodičov, aby pri nástupe detí na prezenčné vyučovanie predložili „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“.

Príloha č. 1 – Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti

Zároveň oznamujeme, že od 29. 11. 2021 platia nové pravidlá pre vstup do MŠ podľa aktualizovaného školského semaforu a  taktiež sa riadime aktuálnymi opatreniami Úradu verejného zdravotníctva SR, kde je vstup povolený len pre osoby v režime OP (očkovaní, prekonaní), preto vás žiadame o dodržanie týchto opatrení a následne o dodržanie opatrení R-O-R.