• OZNAM - Vianočné prázdniny

Riaditeľstvo školy na základe rozhodnutia MŠVVaŠ oznamuje, že vianočné prázdniny sa uskutočnia v termíne od 23. decembra do 9. januára 2022. Podľa aktuálnych usmernení bude nástup do školy 10. januára 2022. V prípade zmeny v súvislosti s protiepidemiologickými opatreniami Vás budeme informovať cez webovú stránku školy a triednych učiteľov.

• Oznam

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Snežnica Vám oznamuje, že z dôvodu PCR testovania pedagogických a nepedagogických zamestnancov a zatiaľ neprijatých vysledkoch z tohto testovania bude dňa 3.11.2021 MŠ ZATVORENÁ. Za porozumenie ďakujeme

• otvorenie MŠ

Milí rodičia.

Od pondelka 18.10.2021 sa obnovuje prevádzka materskej školy. Prosíme o dodržiavanie všetkých hygienicko - epidemiologických opatrení a to: dezinfekcia pri vchode a vstup do budovy s rúškom. Vstup do budovy bude usmerňovaný v menších skupinkách, preto Vás prosím, aby ste prišli v časovom predstihu. Každý prinesie so sebou aj vyhlásenie o bezpríznakovosti.

• Nový školský rok 2021/2022

Milí rodičia, nástup detí do materskej školy je dňa 2.9.2021. Schádzanie detí je od 6:45 - 8:00. Prevádzka materskej školy je do 16:00. Prosím Vás, aby ste sa nezdržiavali v priestoroch materskej školy a dodržiavali všetky hygienicko - epidemiologické opatrenia. Pri nástupe detí Vás poprosíme odovzdať vyplnené tlačivo prehlásenie o bezinfekčnosti, ktoré je prílohou tohto oznamu pani učiteľkám na triedach. Ďakujeme