• OZNAM - Vianočné prázdniny

• Riaditeľstvo školy na základe rozhodnutia MŠVVaŠ oznamuje, že vianočné prázdniny sa uskutočnia v termíne od 23. decembra do 9. januára 2022. Podľa aktuálnych usmernení bude nástup do školy 10. januára 2022. V prípade zmeny v súvislosti s protiepidemiologickými opatreniami Vás budeme informovať cez webovú stránku školy a triednych učiteľov.

• Vážení rodičia, milé deti

oznamujeme Vám, že na základe ukončenia karantény schválenej RÚVZ Čadca sa obnovuje prezenčné vyučovanie pre všetky deti MŠ dňom 6.12.2021.

Žiadame rodičov, aby pri nástupe detí na prezenčné vyučovanie predložili „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“.

Príloha č. 1 – Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti

Zároveň oznamujeme, že od 29. 11. 2021 platia nové pravidlá pre vstup do MŠ podľa aktualizovaného školského semaforu a  taktiež sa riadime aktuálnymi opatreniami Úradu verejného zdravotníctva SR, kde je vstup povolený len pre osoby v režime OP (očkovaní, prekonaní), preto vás žiadame o dodržanie týchto opatrení a následne o dodržanie opatrení R-O-R.

• Oznam

• Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Snežnica Vám oznamuje, že z dôvodu PCR testovania pedagogických a  nepedagogických zamestnancov a zatiaľ neprijatých vysledkoch z tohto testovania bude dňa 3.11.2021 MŠ ZATVORENÁ. Za porozumenie ďakujeme

• OZNAM ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCOM DETÍ MŠ

•

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Snežnica oznamuje, že z dôvodu výskytu pozitivity COVID 19 v pedagogickom zbore bude prevádzka MŠ dňa 2.11.2021 ZATVORENÁ.

Nakoľko sa čaká na výsledky PCR testov ostatných zamestnancov, oznam o OTVORENÍ prevádzky bude hneď po výsledkoch zverejnený na www stránke MŠ.

Ďakujeme.

• otvorenie MŠ

• Milí rodičia.

Od pondelka 18.10.2021 sa obnovuje prevádzka materskej školy. Prosíme o dodržiavanie všetkých hygienicko - epidemiologických opatrení a to: dezinfekcia pri vchode a vstup do budovy s rúškom. Vstup do budovy bude usmerňovaný v menších skupinkách, preto Vás prosím, aby ste prišli v časovom predstihu. Každý prinesie so sebou aj vyhlásenie o bezpríznakovosti.

Ďakujem pekne

• Divadlo LIENKA

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Divadlo LIENKA.

Herci z divadla LIENKA navštívili našu materskú školu 24.9.2021. Deťom zahrali rozprávku o Zakliatej princeznej. Ich marionety deti upútali.

• Deň prvej pomoci

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň prvej pomoci.

Dňa 13.9.2021 sa v našej materskej škole uskutočnil deň prvej pomoci. Zachranárka Veronika porozprávala deťom základy prvej pomoci, mohli si vyskúšať obväzovanie rany, zachraňovali z domu prinesených plyšákov.

• Nový školský rok 2021/2022

• Milí rodičia, nástup detí do materskej školy je dňa 2.9.2021. Schádzanie detí je od 6:45 - 8:00. Prevádzka materskej školy je do 16:00. Prosím Vás, aby ste sa nezdržiavali v priestoroch materskej školy a dodržiavali všetky hygienicko - epidemiologické opatrenia. Pri nástupe detí Vás poprosíme odovzdať vyplnené tlačivo prehlásenie o bezinfekčnosti, ktoré je prílohou tohto oznamu pani učiteľkám na triedach. Ďakujeme